KAPEN “MAT” DUKE U PUTHUR/ Ja çfarë po ndodh me mamanë e Kim dhe Kanye West… (FOTO) – AlpeGossip
KAPEN “MAT” DUKE U PUTHUR/ Ja çfarë po ndodh me mamanë e Kim dhe Kanye West… (FOTO)

KAPEN “MAT” DUKE U PUTHUR/ Ja çfarë po ndodh me mamanë e Kim dhe Kanye West… (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë u shokuam me deklaratën e Kanye West në tekstin e një prej këngëve të tij, ku shprehej se dëshironte mardhënie seksuale me 4 motrat e Kim.

She ajo që na ka shokuar dhe më tepër tani janë disa foto ku ai duket se po puthet me mamanë e saj.

E teksa në pamje të parë të gjithë fansat nuk u kanë besuar syve, duke i parë me kujdes fotot duket se në fakt nuk është Kris Jenner ajo me të cilën Kanye po puthet, por është vetë Kim.

Ajo ka vendosur një paruke të shkrutër të zezë, çka e ka bërë atë të duket si një kopje identike e mamasë së saj.

Epo të paktën Kanye nuk qenka “çmendur” aq sa menduam!