PAMJET/ Çfarë e lidh Elsa Lilën me Adrola Dushin dhe Kristina Baki? Vajzat shihen në rrugët e Romës – AlpeGossip
PAMJET/ Çfarë e lidh Elsa Lilën me Adrola Dushin dhe Kristina Baki? Vajzat shihen në rrugët e Romës

PAMJET/ Çfarë e lidh Elsa Lilën me Adrola Dushin dhe Kristina Baki? Vajzat shihen në rrugët e Romës

Adrola Dushi dhe Kristina Baki janë prej vitesh dy nga vajzat më të bukura të shoëbizit shqiptar. Ato gjithashtu janë shoqe të ngushta dhe nuk ngurojnë të kalojnë kohë me njëra-tjetrën.

Së fundmi, mikeshat kanë shkuar me pushime në Itali, ku kanë vizituar Romën dhe duket se po ja kalojnë vërtetë bukur.

Ndër të tjera, bukuroshet kanë takuar edhe këngëtaren e njohur, Elsa Lila, me të cilën kanë postuar edhe një foto në Instagram. Është Adrola, ajo që ka treguar se tashmë e kanë shoqe, por janë ende fanset e saj më të madhe.

“Sot e kemi shoqe, por jemi ende fanset e saj nr. 1”, ka shkruar modelja krahas foto, duke etiketuar Elsën dhe Kristinën.

FOTOT