I NJOHËT? 18 vite më parë, si dukej Aurela Gaçe dhe Eli Fara (FOTO) – AlpeGossip
I NJOHËT? 18 vite më parë, si dukej Aurela Gaçe dhe Eli Fara (FOTO)

I NJOHËT? 18 vite më parë, si dukej Aurela Gaçe dhe Eli Fara (FOTO)

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka dalluar gjithmonë me ‘look-un’ e saj mjaft  modern.

Së fundmi artistja ka kthyer kohën pas dhe ka publikuar një foto të 18 viteve më parë, me miken e saj të ngushtë, këngëtaren Eli Fara.

Siç duket dhe nga foto Aurela i ka pasur flokët në ngjyrë të kuqe me një stil mjaft ‘in’ të kohës, ndërsa Eli në ngjyrë të zezë.

Artistet duhet të kenë mjaft nostalgji për këtë kohë, nga e cila me siguri ruajnë kujtimet më të bukura.

Eli dhe Aurela kanë treguar në dalje të ndryshme publike se gëzojnë një miqësi tepër të ngushtë me njëra-tjetrën, përtej karrierës së tyre muzikore në skenën shqiptare.