PËRSËRI NUK ZHGËNJEJNË/ Lori dhe Sara shkëlqejnë në ditëlindjen e Ledionit – AlpeGossip
PËRSËRI NUK ZHGËNJEJNË/ Lori dhe Sara shkëlqejnë në ditëlindjen e Ledionit

PËRSËRI NUK ZHGËNJEJNË/ Lori dhe Sara shkëlqejnë në ditëlindjen e Ledionit

Ledion Liço ka festuar ditëlindjen e tij ditën e djeshme dhe festa ka qenë një organizim i veçantë që ka mbledhur miqtë e tij më të ngushtë në një ambient privat me muzikë dhe gjithçka tjetër. Sigurisht vëmendja më e madhe ishte tek motrat Hoxha, të cilat kishin zgjedhur të kombinoheshin me ngjyrat në festën më të rëndësishme për to.

Sara u shfaq me një fustan në ngjyrë rozë të ngushtë pas trupit që i tregonte dukshëm barkun e rrumbullakosur, ndërsa Lori ishte veshur me pantallona në të njëjtën ngjyrë dhe me një bust shumë ‘trendy’.

Kujtojmë se ky përvjetor i Ledionit është ndër më të veçantët pasi së shpejti moderatori dhe trashgimtarja e ‘Top Channel’ do bëhen prindër për herë të dytë.

View this post on Instagram

💕#ll33 | photos @orsolamema

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on