FESTOJNË 4 VJETORIN E LIDHJES/ Almeda bën dedikimin romantik për Tolgahanit (FOTO) – AlpeGossip
FESTOJNË 4 VJETORIN E LIDHJES/ Almeda bën dedikimin romantik për Tolgahanit (FOTO)

FESTOJNË 4 VJETORIN E LIDHJES/ Almeda bën dedikimin romantik për Tolgahanit (FOTO)

Ata janë një nga çiftet më të famshëm dhe  të dashur në vendin tonë dhe Turqi. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman festojnë sot përvjetorin e katërt të dashurisë së tyre.

“Gëzuar përvjetorin e katërt dashuria ime” : ishin fjalët e moderatores për partnerin me anë të një foto shumë të ëmbël. Gjithashtu çifti i njohur së shpejti dop të bëhen prindër të një djali.