“MAMI MË BËRI TA FILLOJA DROGËN”/ Shokon këngëtarja e njohur (FOTO) – AlpeGossip
“MAMI MË BËRI TA FILLOJA DROGËN”/ Shokon këngëtarja e njohur (FOTO)

“MAMI MË BËRI TA FILLOJA DROGËN”/ Shokon këngëtarja e njohur (FOTO)

Këngëtarja shumë e njohur e hitit “Wrecking ball”, Miley Cyrus, i ka shokuar të gjithë kur gjatë një interviste për “The sun”, ka pranuar hapur se konsumon marijuanë me mamanë e saj.
Megjithëse një vit më parë ajo deklaroi se kishte hequr dorë nga konsumimi i drogërave dhe se dëshironte të ishte e pastër për albumin e saj të ri, duket se ky vendim nuk ka zgjatur shumë.

Miley ka thënë se tashmë e konsumon herë pas here me mamanë e saj dhe ka treguar se ajo është bërë shkaku që Miley t’i nisë drogërat sërish.
“Ne e pimë ndonjëherë, tek-tuk, e keni parasysh. Mami më bëri ta rifilloja.”- është shprehur këngëtarja.