KEISI MEDINI “I FUTET” AKTRIMIT/ Ja në cilin film do ta shihni së shpejti (FOTO) – AlpeGossip
KEISI MEDINI “I FUTET” AKTRIMIT/ Ja në cilin film do ta shihni së shpejti (FOTO)

KEISI MEDINI “I FUTET” AKTRIMIT/ Ja në cilin film do ta shihni së shpejti (FOTO)

Vajza e këngëtarit të njohur, Sabian Medinit, është kthyer në një ndër femrat më të ndjekura e të komentuara në rrjete sociale. Keisi është marrë me modeling dhe ka realizuar këngën e saj të parë në bashkëpunim me Seldi Qalliun, mirëpo duket se ajo nuk është mjaftuar me kaq.

Në një foto të publikuar në Instagram, bukuroshja ka lajmëruar se tashmë i është futur dhe aktrimit, madje do të ketë rolin protagonist në filmin “Gjurmë pa shenjë”.

Keisi ka pozuar krah njërit prej aktorëve, ndërsa kasti i filmit, së bashku me të ëmën, e kanë uruar në komente.