FESTON SOT DITËLINDJEN/ Krenar Çoçaj uron publikisht Marinën (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Krenar Çoçaj uron publikisht Marinën (FOTO)

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Krenar Çoçaj uron publikisht Marinën (FOTO)

Ditën e sotme, moderatorja e njohur Marina Vjollca feston ditëlindjen dhe që në minutat e para të mesnatës, ajo ka marrë në Instagram urimet e para nga bashkëshorti dhe motra e saj, Luana Vjollca.

Getoari publikoi një foto të Marinës ku shkruante “Ditëlindja jote është rilindje për mua. Gëzuar e shtrenjta ime”, ndërsa krahas këtij postimi, edhe partneri i Luanës, Krenari, ka bërë një urim publik për Marinën.

“Urime ditëlindja e grus. U plakshit bashkë me tonat t’mirat”- shkruan ai në komentet e fotos së Marinës.