20-VJETORI I TREJSI SEJDINIT/ Modelja pozon e zhveshur nga dushi (FOTO) - AlpeGossip
20-VJETORI I TREJSI SEJDINIT/ Modelja pozon e zhveshur nga dushi (FOTO)

20-VJETORI I TREJSI SEJDINIT/ Modelja pozon e zhveshur nga dushi (FOTO)

Modelja e njohur Trejsi Sejdini feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 20-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat.

Trejsi ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto në dush, ku shfaqet tërësisht e zhveshur. Megjithatë ajo i ka mbuluar pjesët intime me gjethe dhe shkruan “Mbretëresha e Xhunglës”.

Kujtojmë se prej kohësh Trejsi ka lënë Shqipërinë dhe ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.