FESTON SOT DITËLINDJEN/ Nevina Shtylla: Nuk e kisha menduar kurrë se… (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Nevina Shtylla: Nuk e kisha menduar kurrë se… (FOTO)

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Nevina Shtylla: Nuk e kisha menduar kurrë se… (FOTO)

Moderatorja bukuroshe Nevin Shtylla feston ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet dhe surprizat nga njerëzit e dashur.

Ajo është surprizuar që në mesnatë me tortë dhe një buqetë lulesh ama jo vetëm kaq. Kolegët dhe miqtë e saj ia kanë bërë ditën akoma dhe më të bukur, duke i kaluar pritshmëritë e Nevinës. Moderatorja ka reaguar e emocionuar me anë të një postimi në Instagram ku shprehet se priste të kalonte një ditë të zakonshme, kjo për shkak të situatës, megjithatë nuk ka ndodhur kështu.

“Sot nuk e kisha menduar kurre qe do ndihesha me shpirtin e zemren kaq plot sa tani. Per shkak dhe te situates, prisja qe ditelindjen ta kaloja si nje dite te zakonshme, por ndonjehere kur nuk ke pritshmeri kalon shume here me bukur. Ne dite si kjo, kupton kush dhe cfare ka vertet rendesi. Fati me ka perkedhelur duke me sjell prane njerez te mrekullueshem (fizikisht dhe virtualisht), qe me dhurojne miresi cdo dite, e qe une i dua shume.
Ju falenderoj nga zemra te gjitheve per urimet! Shpresoj qe dashurine qe marr nga ju, te mund tjua kthej 100 here me shume”, ka shkruar moderatorja.