PERSONI "MISTERIOZ" I BËRI SURPRIZËN/ Oriola Marashi qenka ''fiksuar'' keq (FOTO) - AlpeGossip
PERSONI “MISTERIOZ” I BËRI SURPRIZËN/ Oriola Marashi qenka ”fiksuar” keq (FOTO)

PERSONI “MISTERIOZ” I BËRI SURPRIZËN/ Oriola Marashi qenka ”fiksuar” keq (FOTO)

Oriola Marashi është surprizuar ditën e djeshme pasi ka marrë një buqetë të madhe trëndafilash të kuq nga një person që ajo nuk e di se kush është dhe nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit e saj.

Oriola ka postuar disa video në Instory-n e saj, me pamje nga buqeta e madhe , shoqëruar me mbishkrimin “Faleminderit kushdo që ma ka dërguar këtë”.

Kjo surprizë kaq e bukur Oriolës i ka ardhur nga dikush pa emër, që me shumë mundësi do të jetë një adhurues i fshehtë i modeles shqiptare, por siç duket ajo është fiksuar dhe e ka postuar sërish sot në Snapchat buqetën nga e cila merr një trëndafil.

Epo s’ka faj, ishte shumë e bukur!