SUPER LUKSOZE/ Ja si duket zyra e gazetarit të njohur Blendi Fevziu (FOTO) - AlpeGossip
SUPER LUKSOZE/ Ja si duket zyra e gazetarit të njohur Blendi Fevziu (FOTO)

SUPER LUKSOZE/ Ja si duket zyra e gazetarit të njohur Blendi Fevziu (FOTO)

Gazetari i njohur Blendi Fevziu që pasi mbaroi sezonin në emisionin “Opinion” u nis për pushime dhe vizitoi disa prej vendeve më përrallore në botë. Siç duket pushimet për të tashmë kanë mbaruar dhe Fevziu dhe stafi i tij janë rikthyer në punë për tu përgatitur për sezonin e ri televiziv.

Ai ka publikuar së fundmi disa foto në ‘Instastory’ ku shihet në mbledhje me stafin dhe gjithashtu disa imazhe nga zyra e tij, ku gjithë vëmendjen e ka marrë arredimi i saj.

Siç shihet dhe nga fotot, në zyrën e Blendit mbizotëron ngjyra e bardhë dhe blu, njësoj si logoja e emisioni. Gjithashtu nuk mungojnë dhe librat e ndryshëm dhe një poster i madh i Tiranës së vjetër.