Të përlotesh për një arsye të fortë! Beatrix Ramosaj sapo e bëri, zbulojeni…(FOTO) – AlpeGossip
Të përlotesh për një arsye të fortë! Beatrix Ramosaj sapo e bëri, zbulojeni…(FOTO)

Të përlotesh për një arsye të fortë! Beatrix Ramosaj sapo e bëri, zbulojeni…(FOTO)

Edhe vajzat e showbizz-it kanë pika të dobëta dhe ka raste kur përloten nga dashuria që kanë për personat e afërt të zemrës.

Beatrix Ramosaj mesa duket e do shumë vëllain e saj Albanin dhe këtë e ka treguar me një postim në Instastory.

Teksa përlotet, Beatrix thotë këto fjalë për vëllain e saj: ““Kështu bëhem gjithmonë kur performon vëllai im. Ai meriton më të mirat. Ai është një artist i vërtetë, jam shumë krenare për ty. Nuk i meriton lotët e mi. Të dua”.

Dashuria e motrës për vëllain, një nga ndjenjat më të bukura në botë! Albani me siguri duhet të ndihet krenar për motrën e tij.