“TI KISHTE PRERË GJUHËN KËTIJ DHE JO DAMARËT VETES”/ Ish-banorja e BBA shpërthen ndaj Renato Mekollit (FOTO) – AlpeGossip
“TI KISHTE PRERË GJUHËN KËTIJ DHE JO DAMARËT VETES”/ Ish-banorja e BBA shpërthen ndaj Renato Mekollit (FOTO)

“TI KISHTE PRERË GJUHËN KËTIJ DHE JO DAMARËT VETES”/ Ish-banorja e BBA shpërthen ndaj Renato Mekollit (FOTO)

Lajmi se konkurrenti i programit të gatimit “Hell’s Kitchen” ka tentuar të vetëvritet si pasojë e stresit të spektaklit, ka tronditur jo pak opionion publik.

Një ndër personat që reagoi ashpër është edhe ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino e cila ka ripostuar lajmin e publikuar nga “iconstyle.al” duke shprehur edhe gjithë rezervat që ka ndaj shefit Renato Mekolli. Gerta e cilëson Mekollin si një njeri kafshëror dhe llafazan i keq.

“Nuk e di domethënë, a ka njeri më kafshëror se ky surrat i shëmtuar këtu që ushtron dhunë psikologjike publikisht konkurrentëve që pa ata nuk do e nxirrte këtë surrat të keq në tv. Turp për ne çfarë njerëzish zgjedhim të shohim në ekran. Më vjen keq që konkurrenti preu damarët e vetë dhe nuk i preu gjuhën këtij llafazani të keq” –shkruani ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino.