E FIKSUAR PAS PUPLAVE/ Stili i ri i Elvana Gjatës po “çmend” vajzat, hidhini një sy FOTOVE – AlpeGossip
E FIKSUAR PAS PUPLAVE/ Stili i ri i Elvana Gjatës po “çmend” vajzat, hidhini një sy FOTOVE

E FIKSUAR PAS PUPLAVE/ Stili i ri i Elvana Gjatës po “çmend” vajzat, hidhini një sy FOTOVE

Të jesh një personazh VIP, do jesh gjithmonë i komentuar në media dhe kudo.

Përveç talentit, ajo që ka rëndësi për VIP-at shqiptarë është edhe paraqitja, se si do duken ata para publikut apo fansave të tyre.  Ato që i kushtojnë më shumë rëndësi stilit janë vajzat e showbizzit, të cilat insiporojnë edhe shumë vajza të thjeshta që të vishen si ato.

E njëjta gjë është edhe për Elvana Gjatën e cila së fundmi është fiksuar pas puplave, në çdo dale të sajën para publikut ajo është parë e mbuluar nga puplat, të cilt po “çmendin” edhe ndjekëse e saj.

Në veshjet e këngëtares vihen re detajet me pupla ose në çizmet të cilat duken shumë veçantë por edhe në veshje.

Alpegossip.al ju sjell mëposhtë fotot e Elvana Gjatës.

A ju pëlqyen puplat e Elvanës edhe ju?