ÇANTAT IPHONE BËHEN VIRALE/ Jeni gati të dilni me një si kjo? – AlpeGossip
ÇANTAT IPHONE BËHEN VIRALE/ Jeni gati të dilni me një si kjo?

ÇANTAT IPHONE BËHEN VIRALE/ Jeni gati të dilni me një si kjo?

Kur mendon se i ke parë të gjitha, interneti të prezanton me çantën iphone. Nuk keni nevojë për kasë telefoni dhe as një vend të veçantë për smartphone-in tuaj sepse kjo çantë ka menduar vetë për të gjitha!

Çantat iphone po bëhen virale: Jeni gati të dilni me një

Interneti është fiksuar me çantën në formë iphone që shndërrin dhe që duket perfekte për t’u marrë mbrëmjeve. Madje edhe nëse keni veshur thjesht xhinse.

Plus, është ide perfekte për dhurata. Askush s’do ta mendonte t’i dhuronin një çantë të tillë për ditëlindje, por ju po.

Çantat iphone po bëhen virale: Jeni gati të dilni me një

Të gjithë sytë do të jenë tek ju nëse hyni me këtë çantë që ngjan si kasë telefoni me një rrip chic.

Burimi: Pop Sugar