“VETËM BY**ËN DI TË NXJERRËSH…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“VETËM BY**ËN DI TË NXJERRËSH…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“VETËM BY**ËN DI TË NXJERRËSH…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Aurela Hoxha ka ndarë së fundmi në Instagram një foto që na çmendi me pamjene  saj super seksi. Me rroba të brendshme, një këshë të zbërthyer, paruke bionde duke grirë domate në kuzhinë… paksa si tepër tunduese apo jo? Por pamjen e saj se kanë pëlyqe të gjithë fansat e saj, madje janë trembur:” Paska dale fantazma” i shkruan njëri prej tyre.

Dafina Zqeiri është duke sjellë hitin e saj të ri, madje jo më larg se nesër ai do të jetë publikuar. Siç bën pothuajse në çdo këngë që sjell, një look ndryshe nga tjetri, po bën edhe në këtë videoklip. Mirëpo ndryshimi që ka këtu po i habiti të gjithë fansat dhe ja kanë treguar këtë me anën e komenteve, disa të mrekulluar e disa aspak të kënaqur me pamjen e saj. “Majmun hesapi qa tbon droga” i shkruan një prej ndjekësve.

Morena Traku sërish me një video provokuese… Mesa duket është fiksuar me rrobat e banjës dhe me pishinat, pasi video të tilla kemi parë shpesh në Instagramin e saj. “Vetem bythen di te nxierresh edhe ca blen se gje tjeter ske” i ka komentuar fansi, duke i nënkuptuar se ato që kanë vërtetë vlerë sipas tij asaj i mungojnë…Epo mesa duket jo të gjithë tundohen nga videot e Morenës.

 

ALPEgossip.al