GJITHÇKA E PËRSOUR/ Familja e Kim Kardashinit më e plotësuar se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
GJITHÇKA E PËRSOUR/ Familja e Kim Kardashinit më e plotësuar se kurrë (FOTO)

GJITHÇKA E PËRSOUR/ Familja e Kim Kardashinit më e plotësuar se kurrë (FOTO)

Kim Kardashian në llogarinë e saj në “Twitter” ka publikuar portretin familjar të saj.

Aty shohim bashkëshortin, reperin e njohur Kanye West bashkë me Kim dhe tre fëmijët North, Saint dhe Chicago e vogël.

Në këto foto ata duken si një familje shumë e lumtur dhe më e kompletuar se kurrë.

Ndryshe, Kim është njëra nga personat më të komentuar në botë për shkak të skandaleve jo të vogla që i kanë paraprirë karrierës së saj.