SUPER HOT DHE SENSUALE/ Supermodelja i rikthehet pozave nudo (FOTO) – AlpeGossip
SUPER HOT DHE SENSUALE/ Supermodelja i rikthehet pozave nudo (FOTO)

SUPER HOT DHE SENSUALE/ Supermodelja i rikthehet pozave nudo (FOTO)

Emily Ratajkowski njihet për fotot nudo dhe topless, dhe supermodelja vazhdon që ta mbajë traditën e saj ‘gjallë’.

26-vjeçarja e sapomartuar ka çmendur fansat, ajo ka publikuar foto nudo në Instagram duke ruajtur modestinë me duar.

Emily vuri në pah fomat e saj bombastike në foton bardh e zi.

Së fundmi modelja ka pozuar edhe koleksionin e bizhuterive ‘Jelly Hoop’ për linjën e Alison Lou