"TI VETËM B*THËN PËRPJETË E NXJERR"/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) - AlpeGossip
“TI VETËM  B*THËN PËRPJETË E NXJERR”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“TI VETËM B*THËN PËRPJETË E NXJERR”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Aktorja e njohur Eliona Pitarka po kalon disa ditë pushimi në Barcelonë nga ku ka publikuar edhe foto të ndryshme. Në njërën prej tyre një ndjekës i shkruan:

View this post on Instagram

🧸

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

 

View this post on Instagram

Taking some days off…finally🤗

A post shared by Tayna (@tayna) on

Këngëtarja e njohur Luana Vjollca ka publikuar një foto ku shaqet në skenat e videoklipi dhe e krahason veten em personazhin e njohur vizatimor Hirushja por njëri prej ndjekve i shkruan si më poshtë:

View this post on Instagram

Ja dhe Hirushja 😛 #Backstage #MojBjondineMeSyteEZi

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

/AlpeNews.al