I KANË PROVUAR “TË GJITHA”/ Vajzat e ekranit të cilat guxuan të eksplorojnë në look (FOTOT) – AlpeGossip
I KANË PROVUAR “TË GJITHA”/ Vajzat e ekranit të cilat guxuan të eksplorojnë në look (FOTOT)

I KANË PROVUAR “TË GJITHA”/ Vajzat e ekranit të cilat guxuan të eksplorojnë në look (FOTOT)

Për një pjesë të madhe të vajzave të showbizzit look-u është shumë i rëndësishëm pasi dhe vetë ato e kanë vërtetuar me eksperimentet që kanë bërë me flokët.

Shumë prej tyre nuk janë lënë ngjyra dhe modele flokësh pa provuar duke nisur nga ngjyra bjonde e brune deri tek ato më të  pazakontat.

Po kush janë disa prej vajzave te ekranit?

Alpegossip.al jua sjell dhe ju lë ju të vendosni se cila nga ato ka bërë zgjedhjen e duhur dhe i shkojnë më shumë.

Kida

Era Istrefi

Dhurata Dora

Rina Balaj

Enca Haxhia

Dafina Zeqiri

Luana Vjollca