PRANON “GABIMIN”/ Mevlani: Jam penduar për zgjedhjen që bëra në Përputhen – AlpeGossip
PRANON “GABIMIN”/ Mevlani: Jam penduar për zgjedhjen që bëra në Përputhen

PRANON “GABIMIN”/ Mevlani: Jam penduar për zgjedhjen që bëra në Përputhen

Në emisionin “Jashtë Loje” në Top News, Mevlani pranoi se është penduar për zgjedhjet që ka bërë gjatë pjesëmarrjes në Për’Puthen.

Mevlani nuk dha më shumë detaje, por kujtojmë se vendimet e tij kanë qenë mes Antonelës dhe Ledianës.

Nga ana tjetër, Antonela zbuloi se është penduar “për mërzitjet e herëpashershme në program”.

“ E kam shijuar shumë, por duhet ta shijoja edhe më shumë”, tha Antonela.

A po shkohet drejt një bashkimi të dyshes? Të shohim.