FESTON DITËLINDJEN NË MALDIVES/ Trejsi Sejdini shfaqet sensuale me tortën në duar (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN NË MALDIVES/ Trejsi Sejdini shfaqet sensuale me tortën në duar (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN NË MALDIVES/ Trejsi Sejdini shfaqet sensuale me tortën në duar (FOTO)

Trejsi Sejdini njihet nga i gjithë publiku si vajza e skandaleve. Ajo spikat në daljet televizive për pamjen sensuale dhe për linjat trupore perfekte.

Sot për modelen është një ditë e veçantë, pasi feston ditëlindjen. Ajo ka zgjedhur që ta kalojë këtë moment në ishujt Maldive dhe nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit disa foto në rrjetet sociale.

Trejsi shihet e veshur me një fustan ngjyrë rozë, teksa mban në duar edhe një copë tortë.

“Nga nata e ditëlindjes sime”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit modelja

FOTO