Alketa dhe “deti”/ Moderatorja shfaqet shumë SEKSI në FOTON me gjoksin jashtë – AlpeGossip
Alketa dhe “deti”/ Moderatorja shfaqet shumë SEKSI në FOTON me gjoksin jashtë

Alketa dhe “deti”/ Moderatorja shfaqet shumë SEKSI në FOTON me gjoksin jashtë

Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë relaksi dhe pushimesh në Siçili.
Këtë vit si asnjëherë më parë ajo ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet me bikini. Diçka të tillë ka bërë edhe këtë herë ku e shohim më në formë se kurrë në një pozë mjaft të bukur.

Sa i përket sezonit të ri televiziv Alketa është gati të nisë gjatë muajit shtator me edicionin e radhës të “Dance With Me”.