FLOKËT DHE VETULL E PRERË/ Albano Bogdo ndryshon pamje dhe nuk njihet (FOTO) – AlpeGossip
FLOKËT DHE VETULL E PRERË/ Albano Bogdo ndryshon pamje dhe nuk njihet (FOTO)

FLOKËT DHE VETULL E PRERË/ Albano Bogdo ndryshon pamje dhe nuk njihet (FOTO)

Albano Bogdo, aktori i humorit ka bërë sërish ndryshime në pamjen e tij të jashtme.

Pas heqjes të shumë kilogramëve, aktori ka vendosur të guxojë këtë herë, duke prerë flokët.

Kaçurelat e tij, me të cilat indetifikohej ka vendosur t’i presë dhe të bëjë një model flokësh shkurt, që në fakt ka ngjallur shumë reagime në rrjet.

Edhe mjekrën aktori e ka hequr dhe ka lënë vetëm mustaqe. Duket ndryshe me këtë pamje të re, por edhe njërën nga vetullat e tij ai e ka qethur në një pjesë.

ImageImage