Fiori Dardha nuk i REZISTOI dot trendit me “shalqi”, reagon Ana Lika: Po më bën diss… (FOTO) – AlpeGossip
Fiori Dardha nuk i REZISTOI dot trendit me “shalqi”, reagon Ana Lika: Po më bën diss… (FOTO)

Fiori Dardha nuk i REZISTOI dot trendit me “shalqi”, reagon Ana Lika: Po më bën diss… (FOTO)

Këtë verë vajzat e showbizit e kanë gjetur idenë për foton perfekte dhe njëra pas tjetrës po e realizojnë.
Një shalqi në dorë, dhe ja ku e bë fotoja e verës.

E fundit që e provoi këtë trend ishte gazetarja Fiori Dardha.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku shfaqet duke ngrënë shalqi.

“Thashë ta provoja një herë këtë trendin e fotove me shalqi”, shkruan Fiori krah fotos.

Mirëpo dhe aktorja Ana Lika ka bërë një foto pak a shumë të ngjashme dhe dirket i shkruan gazetares me humor:

“Po më bën dis o Fior?”

Fiori i është përgjigjur menjëherë duke i thënë se është frymëzuar nga ajo, dhe më pas ka bërë një fotobashkim ku është Fiori dhe Ana në foto me shalqi duke i ftuar fansat të votonin./AlpeNews.al/