GËZIM I DYFISHTË/ Çiljeta dhe i biri festojnë ditëlindjen, PAMJET nga super festa – AlpeGossip
GËZIM I DYFISHTË/ Çiljeta dhe i biri festojnë ditëlindjen, PAMJET nga super festa

GËZIM I DYFISHTË/ Çiljeta dhe i biri festojnë ditëlindjen, PAMJET nga super festa

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Çiljeta Xhilaga feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 35 vjeç dhe e bukura e kësaj dite është se bashkë me të, feston dhe i biri, i cili mbush 7 vjeç. Çiljeta dhe Fernando kanë lindur në të njëjtën datë prandaj dhe gëzimi është dyfish.

Për të festuar Çiljeta ka organizuar një super festë mes miqsh, ku mund të përmendim: Ingrit Gjoni, Inis Gjoni, Zaimina Vasjari, Olti Curri etj.

Këngëtarja ka publikuar në Instastory pamje nga festa, e cila shihet e organizuar deri në detaje.

Siç mund të shohim nga fotot ambienti është i mbushur me tollumbace, shirita zbukurues, dy torta ditëlindjeje dhe kudo është shkruar “Ditëlindja e Ç & F”.