Ka vetëm pak ditë që ka ardhur në jetë/ Djali i Adelina Tahirit vishet me stil që tani (FOTO) – AlpeGossip
Ka vetëm pak ditë që ka ardhur në jetë/ Djali i Adelina Tahirit vishet me stil që tani (FOTO)

Ka vetëm pak ditë që ka ardhur në jetë/ Djali i Adelina Tahirit vishet me stil që tani (FOTO)

Ka vetëm pak ditë që këngëtarja Adelina Tahiri është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Jon.  Duket se këngëtarja po e shijon mëmësinë dhe ndan shpesh momente nga dita e saj me vogëlushin, pa e treguar atë.

Por sot Adelina ka postuar në Instastory një foto ku duket vetëm trupi i djalit dhe bie në sy veshja plot stil dhe mjaft e shtrenjtë.

Vogëlushi mban veshur një trupore me krahë të shkurtra të firmës prestigjoze “Gucci”. Mesa duket prindërit e Jonit nuk kursehen që ta veshin atë plot stil që tani.