Reperi i njohur shqiptar e pranon: Nuk flas më me Noizyn (FOTO) – AlpeGossip
Reperi i njohur shqiptar e pranon: Nuk flas më me Noizyn (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar e pranon: Nuk flas më me Noizyn (FOTO)

Ata të dy dikur ishin miq shumë të mirë, por pas kaq kohësh nuk flasin më.

E ka pranuar vetë ish miku i Noizyt teksa ka qenë ftuar në Top Show Magazine.

Ndër të tjera, Escobar tregoi se, dikur ai dhe Noizy kanë qenë miq të mirë, madje janë rritur bashkë, por sot nuk flasim më me njeri-tjetrin! Edhe pas insistimit të Albanit dhe gazetarëve për të mësuar arsyen e vërtetë, ai nuk pranoi ta tregonte. Megjithatë Escobar e pranoi se do t’i pëlqente të fliste sërish me ish mikun e tij dhe se Noizyn e vlerësonte si reperin më të mirë në Shqipëri.