Luana zbulon sekretin më të madh të Marinës: “Kur ka qenë e vogël ka rrahur…” (VIDEO) – AlpeGossip
Luana zbulon sekretin më të madh të Marinës: “Kur ka qenë e vogël ka rrahur…” (VIDEO)

Luana zbulon sekretin më të madh të Marinës: “Kur ka qenë e vogël ka rrahur…” (VIDEO)

Luana Vjollca do të thotë sot disa të pathëna në emisionin “Xing me Ermalin”, por jo vetëm për veten.

E ftuar këtë mbrëmje për të promovuar edhe klipin e ri “Mi Dhe Flakë Mallit Tim”, Luana do të zbulojë një sekret të madh për motrën, Marina.

E kishim dëgjuar që ajo e thërret atë “lali”, por nuk e dimin që Marina kishte rrahur edhe djem kur ishte e vogël.

“Marina kur ka qenë e vogël ka rrahur djem, po ta them edhe një herë këtë”, thotë moderatorja.

Si motër më e madhe se Luana, Marina me sa duket është detyruar të bëhet roja e saj.