Ilir Meta ‘largohet’ nga Tirana, ja ku po e kalon fundjavën – AlpeGossip
Ilir Meta ‘largohet’ nga Tirana, ja ku po e kalon fundjavën

Ilir Meta ‘largohet’ nga Tirana, ja ku po e kalon fundjavën

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta po kalon fundjavën buzë lumit Shkumbin.

Ai ka preferuar që të largohet nga rutina e përditshme dhe i’u uron të gjithëve një fundjavë të mbarë.

“Të dashur miq, nga këtu pranë Shkumbinit ju uroj një ditë të bukur dhe një fundjavë të mbarë!”- ka shkruar Meta.