Veshja e fundit e Lori Hoxhës ju mbeti fiksim, nuk do ta besoni sa ka kushtuar (FOTO) – AlpeGossip
Veshja e fundit e Lori Hoxhës ju mbeti fiksim, nuk do ta besoni sa ka kushtuar (FOTO)

Veshja e fundit e Lori Hoxhës ju mbeti fiksim, nuk do ta besoni sa ka kushtuar (FOTO)

Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Media dhe një prej vajzave fashion më të ndjekura në rrjetet sociale kujdeset që në çdo publikim të sajin t’iu mrekullojë.
Këtë ka bërë dhe me publikimin e saj më të fundit ku duket si gjithmonë në super formë. Nëse dhe ju do të doni të kini një veshje si të Lorit mësoni çmimin e saj dhe do befasoheni se nuk është shumë i konsiderueshëm.

Sipas faqes në Instagram “What they wearin”, e cila zbulon markat dhe çmimet reale të veshjes së personazheve të famshëm të showbiz-it shqiptar, ata tregojnë se totali i jumpsuit-it që ka preferuar Lori Hoxha është më pak se 100 euro.