A e “URREN” Stresi Noizyn?! Reperi HABIT fansat me përgjigjjen e tij ndaj “kundërshtarit” (FOTO) – AlpeGossip
A e “URREN” Stresi Noizyn?! Reperi HABIT fansat me përgjigjjen e tij ndaj “kundërshtarit” (FOTO)

A e “URREN” Stresi Noizyn?! Reperi HABIT fansat me përgjigjjen e tij ndaj “kundërshtarit” (FOTO)

Noizy dhe Stresi gjithmonë janë komentuar si dyshja më agresive e reperave shqiptar, para disa vitesh sepse tashmë Noizy po shikon karrierën dhe planet e së ardhmes.

Së fundmi risia më e re e Instagramit u ka dhënë mundësinë të gjithë fansave që të pyesin personazhet VIP rreth gjithçka që ata dëshirojnë.

Mesa duket as Stresi nuk ka ngelur pa u pyetur për Noizyn, kundërshtarin e tij.

“Kush është më i mirë Noizy apo Skivi”, e kanë pyetur Stresin ndjekësit e tij.

“I pari”, është përgjigjur Stresi, duke lënë të kuptohet se pavarësisht të gjithave, ai vlerëson muzikën e kundërshtarit të tij.