Moment epik! Shihni si Vildane Zeneli fut dorën tek gjoksi, ndërkohë që Faton Shoshi e filmon (VIDEO) – AlpeGossip
Moment epik! Shihni si Vildane Zeneli fut dorën tek gjoksi, ndërkohë që Faton Shoshi e filmon (VIDEO)

Moment epik! Shihni si Vildane Zeneli fut dorën tek gjoksi, ndërkohë që Faton Shoshi e filmon (VIDEO)

Pasi u nda nga Era Istrefi, Faton Shoshi shihet me aktiv se kurrë në daljet në publik me vajzat e showbiz-it shqiptar.

Mbrëmjen e kaluar ish-menaxheri i Era Istrefit u pa së bashku me tre vajza të njohura dhe të treja shumë seksi. Ai ishte po darkonte me Anxhelina Hadergjonaj, Beatrix Ramosaj dhe Vildane Zeneli. Në një video të postuar nga Shoshi shihet Vildane dhe Trixa teksa po bëjnë një foto por në një moment modelja seksi Zeneli fut dorën tek gjoksi dhe mbishkrimi që lë Fatoni është epik.

“Vildanja tu e nxjerr kuletën”, shkruan menaxheri i njohur duke bërë shaka në rrjete sociale.