“GËZUAR NGA FAMILJA JONË”/ Në shtëpinë e Ermalit dhe Amit, pamjet nga darka e Krishtlindjeve (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“GËZUAR NGA FAMILJA JONË”/ Në shtëpinë e Ermalit dhe Amit, pamjet nga darka e Krishtlindjeve (FOTO+VIDEO)

“GËZUAR NGA FAMILJA JONË”/ Në shtëpinë e Ermalit dhe Amit, pamjet nga darka e Krishtlindjeve (FOTO+VIDEO)

Ami dhe Ermali kanë miq mbrëmjen e sotme në shtëpinë e tyre e të gjithë bashkë po festojnë Krishtlindjet. Ami ka postuar një foto ku tregon tavolinën e shtruar dhe më pas një video ku shihen të ftuarit.

Një prej të afërmve shfaqet duke mbajtur Joelin në sup dhe i thotë Sias se ia mori vëllain dhe do iki. Sia e cila është në krahët e Amit, e veshur me të kuqe, dëgjohet të thërrasë vëllain kur mëson se po ia marrin. “Atmosfera e Krishtlindjeve”, shkruan Ami krah kësaj videoje të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

View this post on Instagram

Në shtëpinë e Ermalit dhe Amit😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on