“DOJA TË ISHTE…”/ E sapomartuar, Rita Ora tregon për herë të parë unazën e saj verbuese smeraldi – AlpeGossip
“DOJA TË ISHTE…”/ E sapomartuar, Rita Ora tregon për herë të parë unazën e saj verbuese smeraldi

“DOJA TË ISHTE…”/ E sapomartuar, Rita Ora tregon për herë të parë unazën e saj verbuese smeraldi

Së fundmi Rita Ora ka konfirmuar se është martuar me Taika Waititi vitine  kaluar.

Për herë të parë, Rita Ora tregoi me krenari unazat e saj teksa u shfaq në “The Tonight Show” me Jimmy Fallon në New York City të mërkurën mbrëma.

Këngëtarja, 32 vjeçare, tregoi me krenari unazën e saj verbuese të fejesës smerald dhe grupin delikat të rrethit prej ari, pasi pranoi se e kishte zgjedhur vetë. 

Duke folur me prezantuesin Jimmy, ajo zbuloi: “Është hera ime e parë që tregoj unazën time – ndihem sikur je pjesë e marrëdhënies sime sepse ne të shikojmë çdo natë – a është kjo e frikshme?”

E pyetur nëse kishte gisht në zgjedhjen e perlës verbuese, Rita rrëfeu: “Mund ta kem udhëhequr në drejtimin e duhur…”

Bling: The singer, 32, proudly flashed her dazzling emerald engagement ring and delicate gold wedding band after admitting she picked it out herself

Ajo shpjegoi: ‘Është kur ti e di se çfarë dëshiron! E dija që doja të isha me të dhe ti dëshiron që të jetë vërtet e drejtë kështu që mund ta kisha çuar në dyqan dhe t’i tregoja saktësisht se çfarë unaze doja!’

Rita, e cila dukej sensacionale me një bluzë argjendi dhe mini fund , zbuloi gjithashtu se dasma e saj me Taika-n e kishin frymëzuar albumin e saj të ardhshëm.Newlywed: For the first time, Rita Ora proudly showed off her rings as she appeared on The Tonight Show with Jimmy Fallon in New York City on Wednesday night

“Jam shumë e emocionuar për këtë muzikë, sepse ndihem sikur udhëtimi që më mori për të arritur në këtë pikë, dy vitet e fundit, jeta ime ka ndryshuar në mënyrë drastike,” shpjegoi ajo.

Marrja e një vendimi për të kaluar pjesën tjetër të jetës me dikë është një lloj vendimi i madh dhe kështu më bëri të shkruaj përsëri.

(Marrë nga Daily Mail, përshtati Alpenews.al)