PAS FLIRTIT ME LADY GAGA-N/ Ja si fotografohet Bradley Cooper dhe Irina Shayk – AlpeGossip
PAS FLIRTIT ME LADY GAGA-N/ Ja si fotografohet Bradley Cooper dhe Irina Shayk

PAS FLIRTIT ME LADY GAGA-N/ Ja si fotografohet Bradley Cooper dhe Irina Shayk

Ata u lidhën në 2015-n dhe mirëpritën vajzën e parë Lea, dy vite më vonë.

Bradley Cooper dhe partnerja e tij Irina Shayk dukeshin një familje e lumtur, pasi shijuan një ditë jashtë me vajzën e tyre pasditen e së enjtes.

Çifti duket se hodhi poshtë zërat që, aktori 44-vjeçar mund te kishte ndonjë flirt me Lady Gaga-n, ndërsa luajtën bashkë në filmin “A star is born”.

Dyshja dukej kaq e lumtur dhe të qeshur me vajzën e tyre, duke i treguar botës se të gjitha ishin vetëm aludime të njerëzve.

Dyshimet mes aktorit dhe Gaga-s u shtuan gjatë performancës së tyre në “Oscar”, pasi u afruan aq shumë sa për një moment menduam se do të putheshin.