“NJËSOJ SI NË JETË…”/ Alketa Vejsiu filmohet duke notuar me peshkaqenë në Maldive – AlpeGossip
“NJËSOJ SI NË JETË…”/ Alketa Vejsiu filmohet duke notuar me peshkaqenë në Maldive

“NJËSOJ SI NË JETË…”/ Alketa Vejsiu filmohet duke notuar me peshkaqenë në Maldive

Alketa Vejsiu është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit pamje nga përditshmëria e saj. Së fundmi moderatorja ka ndarë një video nga pushimet e saj në Maldive.

Në video Alketa shfaqet duke notuar dhe tregon se ka patur edhe peshkaqenë.

“Maldivet më mësuan të notoj me peshkaqenë, njësoj si në jetë.”, shkruan moderatorja.

VIDEO