“DY DELE MES SHUMË UJQËRVE”/ Flaka Krelani shkon në stadium me shoqen dhe… (FOTO) – AlpeGossip
“DY DELE MES SHUMË UJQËRVE”/ Flaka Krelani shkon në stadium me shoqen dhe… (FOTO)

“DY DELE MES SHUMË UJQËRVE”/ Flaka Krelani shkon në stadium me shoqen dhe… (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Flaka Krelani nuk publikon shumë shpesh këngë të reja, por për ato që realizon jep çdo gjë nga vetja.

Ajo ka qenë e pranishme mbrëmë në stadiumin “Fadil Vokrri”, për ta ndjekur nga afër ndeshjen Prishtina-Llapi.

Flaka nuk u nda mirë nga kjo ndeshje, për shkak të komenteve që mori nga tifozët e pranishëm në stadium, e nga kjo tregoi edhe arsyen përse femrat ngurrojnë të shkojnë në stadiume.

“Nivel i mrekullueshem i disa tifozeve meshkuj ne stadium, na komplimentuan si “Dy dele mes shume ujqeve” 😄 vetem se i kan harru edhe 300nd paret 😂 @qeqakrelani
P.s Ja pse femrat ngurrojne te shkojne ne stadiume!”, ka shkruar Flaka Krelani.