Vdes aktori i njohur, e dashura e gjeti pa jetë në korridorin e shtëpisë – AlpeGossip
Vdes aktori i njohur, e dashura e gjeti pa jetë në korridorin e shtëpisë

Vdes aktori i njohur, e dashura e gjeti pa jetë në korridorin e shtëpisë

Aktori Alan O’Neill qe u be i njohur me rolin e Hugh te “Bijte e Anarkisë” u gjet i vdekur të mërkurën vonë. Ai ishte 47 vjeçar dhe trupi i tij i pajete u gjet nga e dashura e tij në korridorin e saj të banesës, sipas TMZ.

O’Neill, ishte se fundi ne lufte me problemet e shumta nga abuzimi me drogën e alkoolin qe i kishte dhene shume probleme zemre dhe ishte nje duhanpires i madh. Policia nuk ka dale me ndonje version rreth shkakut te vdekjes pasi po pritet te perfundoje autopsia.

Alan gjithashtu ka marrë pjesë në serialin televiziv irlandez Fair City, komedine Tim and Eric’s Bedtime Stories, si edhe në serialin britanik Inspector George Gently.