“NUK E PRISNIM”/ Xhemi Shehu sapo i zbuloi “gënjeshtren” Arbanës (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E PRISNIM”/ Xhemi Shehu sapo i zbuloi “gënjeshtren” Arbanës (FOTO)

“NUK E PRISNIM”/ Xhemi Shehu sapo i zbuloi “gënjeshtren” Arbanës (FOTO)

Janë dy nga prezantueset më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar. Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu  të cilat janë mikesha prej shumë vitesh.  Dy vajzat e ekranit të “Top Channel” gjejnë kohë për të kaluar së bashku me fëmijët e tyre edhe jashtë punës.

Ditën e sotme me anë të një foto të postuar në Instastory, Arbana i tregon Xhemit se ka nisur dietën. Por video që Xhemi ka postuar më pas zbulon të vërtetën.

Pse nuk shëndoshem unë? Sepse çdo gjë e ha kjo” thotë Xhemi në video