MË SEKSI SE KURRË/ Luana postoi foton që i çmendi të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
MË SEKSI SE KURRË/ Luana postoi foton që i çmendi të gjithë (FOTO)

MË SEKSI SE KURRË/ Luana postoi foton që i çmendi të gjithë (FOTO)

Me çdo foto që e hedh në Instagram ‘bombardon’.

Luana Vjollca, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, edhe njëherë ndezi rrjetin me foton e fundit, shkruan Syri Kosova.

Në këtë imazh, ajo shihet e veshur me një fustan ngjyrë trupi që ishte në rrjetë.

Duke mos i lënë vend imagjinatës, këngëtarja dukej fort seksi.