Përtej këngës magjike/ DJ Sardi mbledh miqtë për të festuar 30-vjetor (FOTO) – AlpeGossip
Përtej këngës magjike/ DJ Sardi mbledh miqtë për të festuar 30-vjetor (FOTO)

Përtej këngës magjike/ DJ Sardi mbledh miqtë për të festuar 30-vjetor (FOTO)

Disa ditë më parë Dj i njohur shqiptar Sardi Shehu ka festuar 30-vjetorin e lindjes.
Megjithatë duket se ai nuk i ka harruar bashkëpunëtorët në “Kënga Magjike”. Sardi, Ardit Gjebrea, Olti Curri, Venera Lumani dhe Juliana Pasha kanë darkuar së bashku duke treguar se miqësia e tyre shkon përtej se thjesht bashkëpunimit në “Kënga Magjike”