“U INSPIROVA NGA…”/ Lori Hoxha kopjon miliarderen e famshme dhe e pranon hapur (FOTO) – AlpeGossip
“U INSPIROVA NGA…”/ Lori Hoxha kopjon miliarderen e famshme dhe e pranon hapur (FOTO)

“U INSPIROVA NGA…”/ Lori Hoxha kopjon miliarderen e famshme dhe e pranon hapur (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha publikon vazhdimisht foto të ndryshme, ku në sy bie stili i saj i veçantë për të cilin komentohet shumë.

Mirëpo dhe Lorit i ndodh të frymëzohet nga të tjerët, ndonjëherë dhe t’i “kopjojë”, siç ka bërë së fundmi. Me anë të një postimi në Instagram, blogerja ka treguar se ka realizuar të njëjtin model thonjsh si miliarderja Kylie Jenner.

“U inspirova nga Kylie dhe me “u inspirova” dua të them se e kopjova”, ka shkruar Lori krahas fotos.