Encën e kritikuan për skenat erotike, por shihni ç’i ndodhi Noizyt prej klipit ‘Dua’ – AlpeGossip
Encën e kritikuan për skenat erotike, por shihni ç’i ndodhi Noizyt prej klipit ‘Dua’

Encën e kritikuan për skenat erotike, por shihni ç’i ndodhi Noizyt prej klipit ‘Dua’

Tre ditë më parë Enca publikoi këngën e re me titull “Dua”, videoklipi i të cilës u pëlqye shumë, por edhe u kritikua për shkak të skenave të nxehta të këngëtares me modelin spanjoll Pierluigi.

Në po të njëjtën ditë u publikua edhe bashkëpunimi i Noizy-t me Altin Sulkun me titull “Ajshe”, këngë e cila gjithashtu u pëlqye shumë.

Mirëpo këtë herë Enca ja ka kaluar Noizy-t me klikime. “Dua” deri tani ka 1 milion e 700 mijë shikime ndërsa Noizy dhe Altin Sulku 1 milion e 100 mijë shikime.

Kënga e re e Encës është gjithashtu trending në disa shtete të Europës.