“HARRY POTTER NGA KAMZA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“HARRY POTTER NGA KAMZA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at  (FOTO)

“HARRY POTTER NGA KAMZA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Balerina dhe prezantuesja e motit Alba Hoxha  ka postuar një foto ku duket se format e saj janë më të mëdha se zakonisht, kjo falë një fustani në mas më të madh se format e saj trupore.

Komentuesit nuk kanë nguruar që t’i thonë se ka ngatërruar fustanin, pasi ai është fiks për Rozana Radin.

Rozana Radi poston një foto nga pushimet në Santorini por një nga ndjekësit ka shumë “merak” se mos ajo bie.

Aktori i humorit Olsi Bylyku poston një foto në një stil shumë ndryshe nga ajo çfarë jemi mësuar të shohim, ndërkohë që një komentues nuk heziton ta krahasojë atë më “Harry Poterin nga Kamza”.

Përgatiti: AlpeNews.al