“NGRE TEMPERATURAT”/ Eni Koçi i uron mirëseardhje verës me gjoksin jashtë (FOTO ) – AlpeGossip
“NGRE TEMPERATURAT”/ Eni Koçi i uron mirëseardhje verës me gjoksin jashtë (FOTO )

“NGRE TEMPERATURAT”/ Eni Koçi i uron mirëseardhje verës me gjoksin jashtë (FOTO )

Eni Koçi është më se aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja krahas sukseseve që promovon , ajo shpesh vë në pah edhe linjat e saj trupore.

Veshur në të kuqe, ajo ekspozon këmbët dhe gjoksin , teksa uron ardhjen e verës.

Siç duket në Shqipëri po mbizotërojnë temperaturat e larta, pasi që për Enin ka ardhur vera, edhe pse jemi në pranverë.