Rozana Radi shumë shpejt edhe si shkrimtare/ Libri saj i parë është gati (FOTO) – AlpeGossip
Rozana Radi shumë shpejt edhe si shkrimtare/ Libri saj i parë është gati (FOTO)

Rozana Radi shumë shpejt edhe si shkrimtare/ Libri saj i parë është gati (FOTO)

humë tekste këngësh mbajnë vulën e saj dhe Rozana Radi ka provuar se është e aftë të shprehë me të shkruar çdo ndjenjë të shpirtit. Madje këtej e tutje do ta shohim në rolin e një shkrimtareje të vërtetë, duke qenë se Rozana ka deklaruar se libri i saj i parë është gati. Tre vite më parë, ajo ndau me të gjithë lajmin se kishte nisur të shkruante një libër autobiografik. Ditën e sotme Rozana ka rikujtuar se libri i saj do të titullohet “Letra pa përgjigje” dhe se duhet të presim ende dhe pak kohë derisa të publikohet. “Libri është pothuajse gati. Duhet vetëm të vendos me kë shtëpi botuese do ta publikoj”, – ka treguar Rozana për ndjekësit e saj në ‘Instagram’. Duke qenë se ndër vite e kemi njohur shpirtin artistik të Rozanës, është e sigurt se edhe ky libër duhet të jetë interesant dhe një ndër veprat më të bukura të saj