Pas hitit me Xhensilën, aksidentohet me makinën luksoze këngëtari shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
Pas hitit me Xhensilën, aksidentohet me makinën luksoze këngëtari shqiptar (FOTO)

Pas hitit me Xhensilën, aksidentohet me makinën luksoze këngëtari shqiptar (FOTO)

Këngëtari i hitit “Çika çika”, Ardian Bujupi ka pësuar aksident me makinën e tij luksoze. Lajmin e keq e ka dhënë vetë Ardiani me anë të disa postimeve në Instagram ku tregon makinën e dëmtuar.

27-vjeçari jeton në Gjermani, aty ku edhe ka ndodhur aksidenti. Këngëtari ka postuar edhe një foto ku shihet karrotreci duke i marrë makinën ndërsa vetë Ardiani shfaqet i buzëqeshur.

Kjo tregon se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe këngëtari nuk ka pësuar lëndime në trup.