"KUR S'KE PASUR BUKË TË HASH"/ Genta e BB publikoi foton e vjetër por fansi i nxjerr "të palarat" - AlpeGossip
“KUR S’KE PASUR BUKË TË HASH”/ Genta e BB publikoi foton e vjetër por fansi i nxjerr “të palarat”

“KUR S’KE PASUR BUKË TË HASH”/ Genta e BB publikoi foton e vjetër por fansi i nxjerr “të palarat”

Genta Gjalpi , ish banorja e “Big Brother” vazhdon të komentohet edhe pas daljes nga shtëpia , madje fama e saj vazhdon dhe rritet.

Të shumtë janë njerëzit që e ndjekin në Instagram, ku një pjesë të madhe e përbëjnë ata të cilët e komentojnë negativisht.

Kështu ndodhi dhe kësaj here kur GHenta ka postuar një foto të realizuar para 5 viteve.

“Këtu jam unë para 4 viteve”, shkruan ajo

Por ja komenti epik i një fansi:

“Më mirë ta shkruash te kjo foto skam pas buk me hangër deri sa fillove me lujt rolin e bitchit”, shkruan ai duke përdorur dhe fjalë banale duke iu referuar jetës së mëparshme të Gentës.